نایس دانلود | دانلود فیلم و سریال

دانلود فیلم و سریال جدید، دانلود فیلم، دانلود فیلم ایرانی جدید، دانلود فیلم ایرانی، آهنگ جدید،دانلود رایگان فیلم ایرانی،دانلود فیلم،دانلود سریال ایرانی

پست های ویژه سایت

نايس دانلود
نایس دانلود

تبلیغات

تغییر صدا در فیلم‌های دو زبانه در KMPlayer + حل مشکلات

یکی از قابلیت‌های نرم افزار KMPlayer، امکان پخش فیلم‌های دو یا چند زبانه است. اما گاها پیش میاید که در هنگام تغییر زبان، صدای فیلم قطع می‌شود و یا فیلم متوقف می‌شود. در ادامه مطلب با پی‌سی‌ترفند همراه باشید تا با نحوه حل این مشکل آشنا شوید.

فرض کنید یک فیلم دارید که دارای دو صدا است. یکی صدای زبان اصلی انگلیسی و دیگری صدای زبان دوبله فارسی. برای اینکه بتوانید زبان فیلم مورد نظرتان را تغییر دهید در حین پخش فیلم راست کلیک کنید و مسیر زیر را طی کنید. باید دو زبان فارسی و انگلیسی را مشاهده کنید.

Audio > Stream Selection > Persian / English.

البته با استفاده از شرتکات Ctrl + X، می‌توانید آسان‌تر و سریع‌تر این تغییر زبان را انجام دهید.

اگر در حین این تغییر زبان، صدای فیلم قطع می‌شود و یا فیلم متوقف می‌شود برای حل این مشکل در حالی که نرم‌افزار KMPlayer باز است با فشردن کلید F2 صفحه کلید به تنظیمات نرم افزار بروید. اگر فرمت فیلمتان MKV است تغییرات شماره ۱ را انجام دهید و اگر AVI است تغییرات شما ۲ زیر را انجام دهید.

۱- فیلم‌های با فرمت MKV:

از پنل سمت چپ، روی قسمت Filter Control کلیک کنید و سپس Splitter را انتخاب کنید، در قسمت Matroska گزینه KMP Matroska Splitter را به Gabest MKV Splitter تغییر دهید.

 

بعد از انجام دادن مراحل بالا، یکبار نرم افزار KMPlayer رو ببندید و سپس مجدداً اجرا کنید.

۲- فیلم‌های با فرمت AVI:

مطابق تصویر فوق از پنل سمت چپ، روی قسمت Filter Control کلیک کنید و سپس Source filter را انتخاب کنید، در قسمت Normal AVI گزینه KMP AVI Splitter را به System default یا Gabest AVI Splitter تغییر دهید.

توجه: اگر پس از انجام تغییرات فوق در اجرای بعضی از فیلم‌های تک زبانه مشکلی دارید، برای حل آن تنظیمات را به حالت اولیه برگردانید.

 


روش جدید:
مشکلی که روش قبل دارد این است که بعد از اعمال تغییرات، برای جلو یا عقب بردن فیلم با استفاده کلیدهای راست و چپ، کمی تاخیر بوجود میاید. اما در روشی که در ادامه ارائه می‌شود این مشکل وجود ندارد:

کلید F2 را فشار دهید تا پنجره تنظیمات باز شود. از پنل سمت چپ:

۱- روی قسمت Filter Control کلیک کنید و سپس Source Filter را انتخاب کنید، در تب The Rest، در قسمت  Haali’s Splitter Setting گزینه Matroska را تیک بزنید.

۲- روی قسمت Video Processing کلیک کنید، در تب General، قسمت Condition گزینه Always Use (Strongly Recommended)d را انتخاب کنید. در تب Renderer، قسمت Renderer گزینه VMR9 renderless یا Haali’s Video Renderer را انتخاب کنید.

بعد از انجام دادن مراحل بالا، یکبار نرم افزار KMPlayer رو ببندید و سپس مجدداً اجرا کنید.

 

دیدگاه‌ها برای تغییر صدا در فیلم‌های دو زبانه در KMPlayer + حل مشکلات بسته هستند
حسین
۰۹ دی ۱۳۹۵

دیدگاه‌ها برای تغییر صدا در فیلم‌های دو زبانه در KMPlayer + حل مشکلات بسته هستندنظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

نظر ها بسته شده اند


تاپ صدا